חברת ניקיון מומלצת

לא יוצא לי להיות הרבה פעמים כל כך מרוצה משירות של חברה עד כדי כך שאני ממש רוצה להמליץ עליה לאנשים. אבל הפעם יצא לי ככה ואני ממש שמח שזה יצא. לפני כמה ימים הייתי צריך להיכנס לדירה החדשה. הייתי אמור להיכנס סוף סוף לאחר שביצענו שיפוץ רציני כדי לשנות את הדירה כפי שאני רוצה, במיוחד באזור המטבח. אלא מה? מתברר שחברת השיפוץ לא הודיעה לי שאני מקבל את המקום מלוכלך ומלא אבק, אז הייתי צריך לשבור את הראש ולמצוא חברת ניקיון שתנקה לי את הבית בזמן קצר לאחר השיפוץ.

לאחר כמה טלפונים ובירורים באינטרנט פניתי לחברת מבנים, גלישה באתר שלהם ושיחה אחת בטלפון הספיקו לי כדי להבין שמדובר בחברה אמינה וטובה בעלת ניסיון ומקצועיות. קבענו זמן מתאים לניקיון והחברה עמדה בו כמו שעון. את העבודה הם ביצעו במקצועיות והעובדים היו נחמדים ואף נתנו לנו טיפים כיצד לשמור על אורך חיי העץ במטבח ואיך לנקות אותו כדי שהוא יישאר יפה ואיכותי לאורך זמן.

אני מאוד מרוצה מחברת מבנים ואני יודע שאמליץ עליכם בכל פעם שמישהו ישאל אותי על חברת ניקיון מומלצת. מדובר בחברה מכובדת שעובדת עם מוסדות וחברות גדולות בארץ ובאופן מפתיע הם מבצעים שירותי ניקיון גם לאזרח הקטן כמוני. אם אתם מחפשים חברת ניקיון, לכו על חברת מבנים – ניהול, ניקיון ואחזקה.